Shitet Skavator LIEBHERR modello 942 HDS LITRONIC - 1997 Shitet Skavator LIEBHERR…

Qarku i Gjirokastrës
  • Publish Date: 09-04-17
  • Cmimi: €38.500,00

Shitet Skavator LIEBHERR modello 942 HDS LITRONIC - 1997 me impiant hidraulik. Mjeti eshte ne gjendje te mire dhe pak ore perdorimi.

Shitet Skavator LIEBHERR…

For sale by: Owner

Make: Other

Model: LIEBHERR modello 942 HDS LITRONIC

Year: 1997

Kilometers: 5000

Body type: Other

Drivetrain: Other

Transmission: Other

Color: Yellow

Fuel Type: Diesel

Type: Used

BENZ 1929 , MAKINA PERRALLORE PER DASMEN TUAJ BENZ 1929 , MAKINA PERRALLORE…

Tirane
  • Publish Date: 28-01-16
  • Cmimi: €250,00

JEPET ME QIRA Benz 1929 Makine epoke , e bardhe , kabriolet Makina e endrrave , perfekte per dasmen tuaj fejesen ose ditelindjen tuaj! komponenti per ta bere ate dite unike ! Ofrohet gjithashtu sherbimi me shofer , marrje dhe dorezim mjeti ne…

JEPET ME QIRA Benz 1929…

For sale by: Owner

Make: Other

Model: mercedez

Year: 1929

Kilometers: 1234

Body type: Convertible

Drivetrain: Other

Transmission: Manual

Color: White

Fuel Type: Gasoline

Type: Used

 

MAKINA ME QIRA MAKINA ME QIRA

Tirane
  • Publish Date: 20-01-16
  • Cmimi: €20,00

JAPIM MAKINA ME QIRA AUTOMATIKE 20 EURO DITA! 1- FIAT 500 2- Peugeot 107 3- Hyundai i10 4- Nissan Micra Rezervo tani : booking.first.al ose dergo nje email ne : info@national.al

JAPIM MAKINA ME QIRA…

For sale by: Owner

Make: Other

Model: FIAT

Year: 2012

Kilometers: 12345

Body type: Other

Drivetrain: Other

Transmission: Automatic

Color: Other

Fuel Type: Gasoline

Type: Used

Tirane   20-01-16 MAKINA ME QIRA €20,00

Tirane, shes Biciklete MontainBike 60 Euro Tirane, shes Biciklete…

Tirane
  • Publish Date: 01-12-15

Tirane shes Biciklete Montain Bike marka MAGNA , disqe 28,kampanjol Shimano SIS (semi profesional)10 marshe, ngj. jeshile.Nuk ka amortizator .E perdorur por ne gjendje te mire . Cmimi 60€. Cel 0672241454 Cel. : 0697419045

Tirane shes Biciklete Montain…