DYER TE BLINDUARA DYER TE BLINDUARA

Qarku i Fierit
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €1,00

Absolut ne tregetimin dhe montimin e dyerve te permasave dhe llojeve nga me te larmishmet. Ekonomike,me cmime nga me konkurueset dhe te favorshmet ne treg. Me nje cmim simbolik ju beni tuajen nje dere te mrekullueshme. Garant ne siguri dhe cilesi shum…

Absolut ne tregetimin dhe…

shes toke + shtepi shes toke + shtepi

Tirane
 • Publish Date: 03-05-17
 • Cmimi: €100.000,00

Shitet Toke+Shtepi 500m2 me letra mbi te gjendet 110m2 truall shtepie. Ndodhet NE Kamez,buze rruges “Sali Berisha” ne anen e djathte te saj. E LEGALIZUAR. NE PROCES PERFUNDIMTAR HIPOTEKIMI. I pershtatshem per cdo lloj biznezi. Cmimi 110mije euro(i…

Shitet Toke+Shtepi 500m2 me…

Tirane   03-05-17 shes toke + shtepi €100.000,00

Shes mobilje parukerie Shes mobilje parukerie

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 07-12-16

shes mobilje parukerie te perdorura ne gjende shum shum te mire..eshte 1 pasqyr,2 karrike,1 lavatest dhe 1 kend...per me teper informacion numri tel:0686192035

shes mobilje parukerie te…

 

kerkojm cupa per ndarje qeraje kerkojm cupa per ndarje qeraje

Tirane
 • Publish Date: 01-03-16
 • Cmimi: €100,00

kerkojm 1 ose dy cupa per ndarje qeraje mundesisht te jene ne pune ose studente

kerkojm 1 ose dy cupa per…

Minibar Salloni Minibar Salloni

Tirane
 • Publish Date: 13-02-16
 • Cmimi: €370,00

Minibar Salloni. I Ri . 52.000 leke te reja

Minibar Salloni. I Ri .…

Tirane   13-02-16 Minibar Salloni €370,00

Shiten 2 divan+ kolltuqe + tavoline Shiten 2 divan+ kolltuqe +…

Qarku i Fierit
 • Publish Date: 13-02-16
 • Cmimi: €430,00

Shiten kolltuqe + tavoline ne gjendje shume te mire 60 000 lek

Shiten kolltuqe + tavoline ne…