Ndihma financiare marrëveshje Ndihma financiare marrëveshje

Qarku i Dibrës
  • Publish Date: 22-08-17
  • Cmimi: €1,00

Për aplikimin tuaj për të financimit , është e nevojshme të kontaktoni me mua për pranon ndihmën e financimit . Këtu është adresa ime email : jeanpremier43@gmail.com

Për aplikimin tuaj për të…

Furre Buke Furre Buke

Tirane
  • Publish Date: 18-03-16
  • Cmimi: €1,00

Furre buke Polin me tre kate.E revizionuar ne gjendje shume te mire cmimi i diskutueshem

Furre buke Polin me tre kate.E…

Tirane   18-03-16 Furre Buke €1,00

Banak frigoriferik inoksi Banak frigoriferik inoksi

Tirane
  • Publish Date: 18-03-16
  • Cmimi: €1.500,00

Banak bari frigoriferik 3.5 m i gjate me 5 porta dhe me lavaman me dy gropa.i perdorur ne gjendje shume te mire. cmimi i diskutueshem

Banak bari frigoriferik 3.5 m…

 

Flat TV Samsung Smart TV IPTV Full HD 3D Flat TV Samsung Smart TV IPTV…

Tirane
  • Publish Date: 02-03-16
  • Cmimi: €1,00

Shes Samsung zgjuar TV IPTV- Modeli UE32H6200AK Madhësia- 32 " Full HD 3D Wi-Fi Lan Quad Core program Ka Të instaluar Nga fabrika, Per Të Parë IPTV Per mua shume Info: http://www.samsung.com/uk/support / model / UE32H6200AKXXU Cel:. 0672825895

Shes Samsung zgjuar TV IPTV-…