SHURE GLXD24 / BETA58 I RI NE KUTI SHURE GLXD24 / BETA58 I RI NE…

Tirane
 • Publish Date: 29-02-16
 • Cmimi: €1,00

Mikrofon WIRELESS SHURE GLXD24 / BETA58 I RI NE KUTI NJE NGA SERITE e Reja TE SHURE, TEPER CILESOR PER Muzike LIVE DHE PER CDO LLOJ EVENIMENTI TJETER.ME Bateri TE KARIKUESHME QE MBAN 16 ORE ME NJE KARIKIM. KONTAKT: 0692285062

Mikrofon WIRELESS SHURE GLXD24…

Kamera sigurie dite dhe nate Kamera sigurie dite dhe nate

Tirane
 • Publish Date: 25-02-16
 • Cmimi: €19,00

SUPEROFERTE-> Kamera sigurie dite dhe nate 420TVLine 2700leke,700TvL-4500 dhe cilesi e larte 700TvLine-4900 leke Te reja ne kuti Dite dhe nate. Cilesi e larte 420-700 Tv lines. Importuar nga USA

SUPEROFERTE-> Kamera sigurie…

Alarm per motorra kunder vjedhjes me 2 pulte Alarm per motorra kunder…

Tirane
 • Publish Date: 11-02-16
 • Cmimi: €5.132,00

Alarm per motorra me 2 pulte sigurues immobilizier, SIguron motorrin tuaj nga vjedhja me nje alarm te dizenjuar posacerisht per motorra. Telekomandim aktivizim/caktivizim alarmiSensor i levizjes Ndezje dritash paralajmeruese Siren 125db Alarmi…

Alarm per motorra me 2 pulte…

 

Acer X113PH SVGA 3D DLP Home Theater Projector 300 Acer X113PH SVGA 3D DLP Home…

Tirane
 • Publish Date: 10-02-16
 • Cmimi: €400,00

SHITET PROJECTOR NE GJENDJE PERFEKTE I RI,PA PERDORUR. Technology: DLP Lumens: 2800 SVGA Resolution: 800 x 600 Pixels Contrast: 13,000:1 DLP 3D ready (via VGA from PC) Model: X113 Up to 7,000 hours of lamp life the maximum offered saves lamp replacement…

SHITET PROJECTOR NE GJENDJE…

Epson videoprojektor Epson videoprojektor

Tirane
 • Publish Date: 10-02-16
 • Cmimi: €135,00

Videoprojektor Epson ne gjendje te shkelqyer pune ka telekomande llampa pak e perdorur punon per lokale piktore etj cmimi 19 000 leke i diskutushem

Videoprojektor Epson ne…

Projektor Epson EB-420 Projektor Epson EB-420

Tirane
 • Publish Date: 10-02-16
 • Cmimi: €400,00

Shitet Projektor Epson EB-420 , ne gjende te shkelqyer i ardhur nga gjermania , i testuar dhe me garanci 6 muaj. I ri kushton 760 Paund, une e shes 400 euro. Te dhenat: 2,500 lumens White/Colour Light Output Low TCO Long-life lamp and filter 3LCD…

Shitet Projektor Epson EB-420…

 

Aplikoni për kredi me 2%, të aplikojnë tani për më shumë hollësi Aplikoni për kredi me 2%, të…

Tirane
 • Publish Date: 15-01-16
 • Cmimi: €50,00

A keni nevojë për kredi për të financuar projektin tuaj? A keni nevojë për kredi për të zgjeruar ose të krijuar biznesin tuaj? A keni nevojë për të holla urgjente për të shlyer borxhet tuaja? A keni nevojë për kredi personale?  Për të aplikuar për kredi,…

A keni nevojë për kredi për të…

Tirane, shes DVD Recorder TEVION 10.000 Leke Tirane, shes DVD Recorder…

Tirane
 • Publish Date: 25-11-15

DVD RECORDER Tevion Modeli DRW-1000, e perdorur. Shitet per arsye mosperdorimi. Luan formatet: CD, CD-R, CD-RW, DVD, DVD + R, DVD + RW, DVD-Audio, Picture CD, SVCD, VCD Telefononi ne numrin: 068 5405947

DVD RECORDER Tevion Modeli…