Jepet me qera apartament 2 +1 130m mbrapa casa italia cmimi 30.000leke i diskutueshem Jepet me qera apartament 2 +1…

Tirane
 • Publish Date: 06-11-18
 • Cmimi: €300,00

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar ,kati 6 mbrapa casa italia (pallat i ri).

Jepet me qera apartament 2+1 i…

Shitet Shitet

Tirane
 • Publish Date: 15-10-18
 • Cmimi: €20.000.000,00

Shitet tokë me sipërfaqe prej 350 m katror në nje zone shumë interessante të Kamzës. Toka ndodhet pak metra larg rrugës kryesore. Çmimi: 20.000.000 lekë

Shitet tokë me sipërfaqe prej…

Tirane   15-10-18 Shitet €20.000.000,00

Shes furre buke 4 Kate me Gaz nafte dhe dru, marka Polin. Itlaine Shes furre buke 4 Kate me Gaz…

Tirane
 • Publish Date: 08-10-18
 • Cmimi: €2.500,00

Shes furre buke 4 Kate me Gaz

Shes furre buke 4 Kate me Gaz

 

Shtepi me qera Shtepi me qera

Tirane
 • Publish Date: 08-10-18

Jepet shtepi me qera, sogiorno dhe dhome gjumi, me banjo dhe korridor, 74m2, e rikonstruktuar dhe mobiluar. Ne rrugen e Kavajes, prane Wolksvagen ( hyrja e ambasadave ). E pajisur me dy kondicionere, dhe te gjitha orendite. Nuk preferon cifte me femije.

Jepet shtepi me qera, sogiorno…

RAFTE RAFTE

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18

SHITEN TE GJITHA PAJISJET E NJE SUPERMARKETI ME SIPERFAQE 170M DUKE PERFSHIRE EDHE KOMPJUTERAT,PROGRAMET E SHITJES DHE RREGJISTRIMIT ,KONDICIONER DHE CDO GJE PER FUNKSIONIMIN E NJE SUPERMARKETI . MARKETI ESHTE NE PUNE AKTUALISHT DHE PAJISJET JANE NE…

SHITEN TE GJITHA PAJISJET E…

shitet step (Orbit Trek Elite) shitet step (Orbit Trek Elite)

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €140,00

Shitet nje step Orbit Trek ELite, pothuajse i paperdorur dhe me cmim shume te arsyeshem

Shitet nje step Orbit Trek…

 

Shitet Dyqan 17 m2 Shitet Dyqan 17 m2

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €28.000,00

Shitet dyqan 17m2 (pjesa e brendshme e dyqanit), 1 ambjent + 1 tualet, me kushte bashkëkohore, aktualisht në punë si Foto Studio. Me Hipotekë, me kontratë dritash dhe uji. Punime tepër cilësore elektrike e hidraulike. Shitet bosh. Adresa: Tiranë e re,…

Shitet dyqan 17m2 (pjesa e…

Tirane   11-09-18 Shitet Dyqan 17 m2 €28.000,00

Shitet shtepi private Shitet shtepi private

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €250.000,00

Shtepia eshte private. Ndodhet ne pozicion te mire sepse nga te dyja anet e shtepise majtas dhe djathtas ka dalje ne rruge. 40 50 metro nga rruga kryesore. Ndodhet afer pallatit me shigjeta. Eshte dy kateshe si truall eshte 300 m2 ndersa si shtepi 100 m2…

Shtepia eshte private. Ndodhet…

Tirane   11-09-18 Shitet shtepi private €250.000,00

Makineri per Granulimin e Plastikes Makineri per Granulimin e…

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 26-06-18

Shiten Makineri per Copetimin , Larjen dhe Granulimin e Plastikes (PP, HDPE, LDPE ) 1. Sharre zinxhir 2. Sharre Disk 3. Granulator 4. Copetues Plastike 5. Centrifuge 6. Tharese 7. Vaske per Larje 8. Transportues Cmimi I arsyeshem Cel : 0694064514

Shiten Makineri per Copetimin…

 

Kerkohet laboratnt/e dentare me eksperience Kerkohet laboratnt/e dentare…

Tirane
 • Publish Date: 26-06-18

Kerkoj laborant/e dentare me eksperience per procesin porcelan dhe modelim me Aparatin Cad/cam .Preferohet qe te keni eksperience pune dhe te jeni te afte te realizoni proceset nga fillimi ne fund page e kenaqshme + perqindje!

Kerkoj laborant/e dentare me…