Cmimi : €70,00 Qarku i Korçës biciklete
11-03-16 153 Hits


Bicikleta Gjermane te kategorive te ndryshme.
Çmini nga 70 - 1000 euro.

POGRADEC


  Send Message


QR code

Related ads

Apple MacBook Pro MJLT2LL / A Laptop 15.4-inch me Retina Display (versionin e ri

Apple MacBook Pro MJLT2LL / A Laptop 15.4-inch me Retina Display (versionin e ri Markë: Apple Memory: 16GB Produkt Familja: MacBook Pro Hard Drive Kapaciteti: 512GB Viti Publikimit: 2015 Sistemi operativ: Mac OS X 10.10 Yosemite Screen Size: 15.4 "… Qarku i Korçës

shiten Fustane Nuserie

Shiten biznesi i Fustane nuserie koleksioni i 3 viteve te fundit.sasia 120 cop se bashku me aksesoret e dyqanit rrafte dollape dhe te fustaneve si manikina kosha vello doreza lule fustane shogeruese nusesh vajza dhe femije,disa ngjyra etje shiten te… Qarku i Korçës

Mercedes Vito 115 CDI

Shitet mercedez vito 115 cdi viti 2007 dokumentat te gjitha te paguara ne gjendie shum te mire nga jashte dhe nga brenda makina ska nevoje per asnje sherbim gomat bateria dhe te gjitha pjeset e sapovendosura kambio me 6 marsha klima dixhitale full ekstra… Qarku i Korçës

Kelysh pitbull

Shitet kelysh pitbull.eshte 5muaj ngjyr e zeze rac e paster .qeni esht shum i mir per teritire dhe per ndeshje Qarku i Korçës

COMBO 1.7 DIESEL

OPEL COMBO 1.7 DIZEL VITI 2003 AIRBAG ABS MBYLLJE QENDRORE XHAMA ELEKTRIKE GOMA TE REJA DY DYER ANASH ME SHINE NE GJENDJE SHUM TE MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIKE SAPO ARDHUR NGA ZVICRA MUND TE KONTAKTONI NE NR 0694777222 OSE 0692482825 Qarku i Korçës

 
Report this ad