abortion clinic // 0630557383// in Estcourt Greytown Howick Kokstad Pietermaritzburg Richmond abortion clinic //…

Qarku i Gjirokastrës
 • Publish Date: 22-11-17
 • Cmimi: EUR 550.00

Safe Abortion Clinic & Pills For Sale: 0630557383 dr mama zama Tembisa/ Kempton Park/ Sandton/Johannesburg Springs/ Randburg/ Roodepoort/ Midrand/ Germiston/ Alexandra/ Soweto/ Pretoria Mabopane & Rustenburg/ Soshanguve /Atteridgeville $ mamelodi/…

Safe Abortion Clinic & Pills…

Trual Trual

Tirane
 • Publish Date: 18-06-17
 • Cmimi: EUR 120.00

Shitet truall ne sauk 680m2 me hipotek 120 Ero m2 i diskutushem

Shitet truall ne sauk 680m2…

Tirane   18-06-17 Trual EUR 120.00

Shes Toke ne Paskuqan 1 Shes Toke ne Paskuqan 1

Tirane
 • Publish Date: 20-12-16
 • Cmimi: EUR 100.00

Kam nje toke ne shitje ne Paskuqan 1 Afer Xhamise ne dy parcela njera 4000m2 dhe tjetra 2000 m2 50 metra nga rruga kryesore (afer rruges sevarezave) Cmimi 100eur m2 i diskutushem . Te dyja me Tapi dhe me kanalizime dhe me uje , njera ka dhe pus. Per…

Kam nje toke ne shitje ne…

 

Shes Toke ne Paskuqan 1 Shes Toke ne Paskuqan 1

Tirane
 • Publish Date: 20-12-16
 • Cmimi: EUR 100.00

Kam nje toke ne shitje ne Paskuqan 1 Afer Xhamise ne dy parcela njera 4000m2 dhe tjetra 2000 m2 50 metra nga rruga kryesore (afer rruges sevarezave) Cmimi 100eur m2 i diskutushem . Te dyja me Tapi dhe me kanalizime me uje , njera ka dhe pus. Per…

Kam nje toke ne shitje ne…

SHITET TOKE NE PASKUQAN1 SHITET TOKE NE PASKUQAN1

Tirane
 • Publish Date: 20-12-16
 • Cmimi: EUR 100.00

Kam nje toke ne shitje ne Paskuqan 1 Afer Xhamise ne dy parcela njera 4000m2 dhe tjetra 2000 m2 50 metra nga rruga kryesore (afer rruges sevarezave) Cmimi 100eur m2 i diskutushem . Te dyja me Tapi dhe me kanalizime 4, dhe 2 me uje , njera ka dhe pus.…

Kam nje toke ne shitje ne…

Shitet toka 25 Euro m2 Cmimi i diskutueshem ne By-pass e Fi Shitet toka 25 Euro m2 Cmimi i…

Qarku i Fierit
 • Publish Date: 01-12-16
 • Cmimi: EUR 25.00

Kjo tokë ndodhet 4 km larg bregdetit, gjithashtu eshte 2 km afër Apollonis, Muzeut Arkologjik ne Fier Albania . Sipërfaqja të cilen e kam në shitje po i paraqes me poshte: Toka me sipërfaqe 11000 m2 kushton 25 Euro m2 Cmimi i diskutueshem.Ka dalje në…

Kjo tokë ndodhet 4 km larg…

 

Toke ne autostrade Toke ne autostrade

Qarku i Fierit
 • Publish Date: 30-08-16
 • Cmimi: EUR 160,000.00

Buze autostrades ne Lushnje, ngjitur me restorant Bashkim Tabaku. Truall 1000 metra + ndertese 2 kateshe me 130 metra katror per kat,me leje ndertimi. Pas truallit jan dhe 9000 metra are me certifikat pronesie. E gjithe prona eshte me dokumenta te…

Buze autostrades ne Lushnje,…

Qarku i Fierit   30-08-16 Toke ne autostrade EUR 160,000.00

Toke me letra brenda vijes se verdhe Durres Toke me letra brenda vijes se…

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 27-07-16
 • Cmimi: EUR 50,000.00

Shesim toke ne Durres , 1000 m2. Toka ndodhet perballe fabrikes se peshkimit ne Spitalle dhe eshte me tapi te rregullt. Toka ndodhet brenda vijes se verdhe te qytetit te Durresit. Vlera e tokes ne hipoteke, me mbivleresim te bere para dy vitesh, eshte…

Shesim toke ne Durres , 1000…

ptone ptone

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 13-06-16
 • Cmimi: EUR 45.00

Tek gjiri i lalzit Shes toke me tapi dhe certifikat pronsie 10dylym)( 6000metra nga deti telefon 00393467537317 (ose sms )

Tek gjiri i lalzit Shes toke…

Qarku i Durrësit   13-06-16 ptone EUR 45.00
 

Shitet toke ne porto romano ,ne durres. Shitet toke ne porto romano…

Shqipëri
 • Publish Date: 20-04-16
 • Cmimi: EUR 50.00

Shitet toke ne porto romano ,ne nje zone industriale e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi ,bujqesore dhe industriale.

Shitet toke ne porto romano…