Jepet me Qera Jepet me Qera

Tirane
 • Publish Date: 08-10-18
 • Cmimi: €18,00

Jepet me qira Ullishte me siperfale 4400 m2, cmimi 18,000 leke/muaj. Adresa Selite e Vogel.

Jepet me qira Ullishte me…

Tirane   08-10-18 Jepet me Qera €18,00

jepet me qera jepet me qera

Tirane
 • Publish Date: 08-10-18
 • Cmimi: €18.000,00

Jepet me qira Ullishte me siperfale 17,600 m2. parcela jepet me qera e gjitha ose e ndare ne parcela me nga 4400 m2. Cmimi per parcele 18,000 leke/muaj. prona eshte e pershtatshme per kullote.

Jepet me qira Ullishte me…

Tirane   08-10-18 jepet me qera €18.000,00

shitet toka 1000m2 shitet toka 1000m2

Tirane
 • Publish Date: 14-05-18
 • Cmimi: €80,00

shitet toka okazion pran rruges se arbrit

shitet toka okazion pran…

 

Trual Trual

Tirane
 • Publish Date: 18-06-17
 • Cmimi: €120,00

Shitet truall ne sauk 680m2 me hipotek 120 Ero m2 i diskutushem

Shitet truall ne sauk 680m2…

Tirane   18-06-17 Trual €120,00

Shes Toke ne Paskuqan 1 Shes Toke ne Paskuqan 1

Tirane
 • Publish Date: 20-12-16
 • Cmimi: €100,00

Kam nje toke ne shitje ne Paskuqan 1 Afer Xhamise ne dy parcela njera 4000m2 dhe tjetra 2000 m2 50 metra nga rruga kryesore (afer rruges sevarezave) Cmimi 100eur m2 i diskutushem . Te dyja me Tapi dhe me kanalizime dhe me uje , njera ka dhe pus. Per…

Kam nje toke ne shitje ne…

Shes Toke ne Paskuqan 1 Shes Toke ne Paskuqan 1

Tirane
 • Publish Date: 20-12-16
 • Cmimi: €100,00

Kam nje toke ne shitje ne Paskuqan 1 Afer Xhamise ne dy parcela njera 4000m2 dhe tjetra 2000 m2 50 metra nga rruga kryesore (afer rruges sevarezave) Cmimi 100eur m2 i diskutushem . Te dyja me Tapi dhe me kanalizime me uje , njera ka dhe pus. Per…

Kam nje toke ne shitje ne…

 

SHITET TOKE NE PASKUQAN1 SHITET TOKE NE PASKUQAN1

Tirane
 • Publish Date: 20-12-16
 • Cmimi: €100,00

Kam nje toke ne shitje ne Paskuqan 1 Afer Xhamise ne dy parcela njera 4000m2 dhe tjetra 2000 m2 50 metra nga rruga kryesore (afer rruges sevarezave) Cmimi 100eur m2 i diskutushem . Te dyja me Tapi dhe me kanalizime 4, dhe 2 me uje , njera ka dhe pus.…

Kam nje toke ne shitje ne…

TOK 8000 M.PRAN CITI PARK NE FSHATIN BERZEZ TOK 8000 M.PRAN CITI PARK NE…

Tirane
 • Publish Date: 06-04-16
 • Cmimi: €70.000,00

SHITET OSE NERROHET ME ARTAMENT TOK PERJ 8000 METRA CMIMI 70.000 €,PRAN CITI PARK RUGA DERI PRAN TOKES ME ASFALT PAMJE TE BUKUR NGA LINDJE PERENDIM JUG VERI E PERSHTATSHME PER SHTEPI DHE PER MBJELLJE FLM

SHITET OSE NERROHET ME…

shitet toke shitet toke

Tirane
 • Publish Date: 31-03-16
 • Cmimi: €75.000,00

Shitet toke 1.500m² + 200m² falas Me hipoteke Vendndodhja ne paskuqan perballe "parkut te paskuqanit" Toka ne koder buze rruges Cmimi i diskutueshem

Shitet toke 1.500m² + 200m²…

Tirane   31-03-16 shitet toke €75.000,00
 

Toke prej 4000 m2 ne Rinas Toke prej 4000 m2 ne Rinas

Tirane
 • Publish Date: 23-03-16
 • Cmimi: €80,00

Shitet toke bujqesore me dokumenta gati per truall me siperfaqe 4,000 m² shume lehte e ndashme prane Rruges se Rinasit ne brez te pare, 20 m nga rruga kryesore. Me dokumente te rregullta. Çmimi: 80 Euro/m² ( i disktueshem)

Shitet toke bujqesore me…