SHITESE SHITESE

Tirane
 • Publish Date: 15-10-18

Kerkohet nje shitese per nje dyqan veshjesh prane tregut te medresese.

Kerkohet nje shitese per nje…

Shitet biznesi Shitet biznesi

Tirane
 • Publish Date: 14-05-18
 • Cmimi: €1,00

Shitet biznesi. Gur natyral dhe argjend. Per me shume informacion telefononi 0692080780.

Shitet biznesi. Gur natyral…

Tirane   14-05-18 Shitet biznesi €1,00

Lesbian and gay lost love spells caster +27737053600 Mama Shamie cHINA SINGAPORE UK USA LONDON NEW YORK Lesbian and gay lost love…

Tirane
 • Publish Date: 21-09-17

Lesbian and gay lost love spells caster +27737053600 Mama Shamie Lesbian love spells to attract a lesbian lover, retrieve a lost lover & also help with coming out. Binding lesbian love spells to fix a lesbian relationship & make your relationship…

Lesbian and gay lost love…

 

###+27634529386 GUARANTEED TO GET BACK lost LovE ###+27634529386 GUARANTEED TO…

Tirane
 • Publish Date: 07-08-17

GUARANTEED TO GET BACK definitely the one you need! Your lover will dream about you every night and will realize the pain you have been suffering since he/she is not loyal. The ritual will create an immense obsession and your partner won't want anymore to…

GUARANTEED TO GET BACK…

shitet biznes i ngritur shitet biznes i ngritur

Tirane
 • Publish Date: 09-09-16
 • Cmimi: €400,00

Shiten rroba te perdorura gjermane dhe zviceriane te cilesise te pare me nje cmim te arsyeshem per arsye emigrimi te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit 0685227366

Shiten rroba te perdorura…

Iphone 6 Plus 64 GB Iphone 6 Plus 64 GB

Tirane
 • Publish Date: 29-08-16
 • Cmimi: €450,00

Maritech Electronics Corp We specialized in the distributor of Mobile phones such as New iPhone,iPads, MacBook, Samsung, Digital Cameras, .. Original Apple iPhone 6 & 6 Plus- 128GB/64GB Factory Unlocked .. and also Laptops, Games etc. Our objective…

Maritech Electronics Corp We…

Tirane   29-08-16 Iphone 6 Plus 64 GB €450,00
 

varese varese

Tirane
 • Publish Date: 31-07-16
 • Cmimi: €200,00

Shitet nje varese argjendi-sermi me emer anxhela

Shitet nje varese…

Tirane   31-07-16 varese €200,00

fustan fustan

Tirane
 • Publish Date: 30-07-16
 • Cmimi: €80,00

Shitet nje fustan i gjate per mbremje masa 38.Fustani eshte blere 100 mij lek.

Shitet nje fustan i gjate per…

Tirane   30-07-16 fustan €80,00

Syze Louis Vitton Millionier 70 euro !!!! Syze Louis Vitton Millionier…

Tirane
 • Publish Date: 25-03-16
 • Cmimi: €70,00

Syze Origjinale Louis Vitton Millionier Te Reja ne kuti Te blera ne france made in Franca , syzet shoqerohen me kutiat e Louis Vitton lecken karten , syzet jan te zeza me nuace blu sic shihen ne foto ,flm

Syze Origjinale Louis Vitton…

 

ORE TELEFON E RE ORE TELEFON E RE

Tirane
 • Publish Date: 24-03-16
 • Cmimi: €60,00

Ne dy ngjyra gold dhe e bardh puojn me cdo kart ORE TELEFON SMART WATCH E RE NE KUTI SHUM PRAKTIKE ...KA KAMER BEN FOTO VIDEO, HAP WEBIN MAT AKTIVITETIN FIZIK, MUZIK, LIDHET ME TELEFON ME BLUETOOTH...KA KART MEMORIE... PUNON ME CDO KART..TACHIN E KA SHUM…

Ne dy ngjyra gold dhe e bardh…

Tirane   24-03-16 ORE TELEFON E RE €60,00