SHITESE SHITESE

Tirane
 • Publish Date: 15-10-18

Kerkohet nje shitese per nje dyqan veshjesh prane tregut te medresese.

Kerkohet nje shitese per nje…

Shitet biznesi Shitet biznesi

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 26-06-18
 • Cmimi: €1,00

Shitet biznesi. Gur natyral dhe argjend. Per me shume informacion telefononi 0692080780.

Shitet biznesi. Gur natyral…

Shitet biznesi Shitet biznesi

Qarku i Tiranës
 • Publish Date: 14-05-18

Shitet biznesi. Gur natyral dhe argjend.  Per me shume informacion telefononi 0692080780.

Shitet biznesi. Gur natyral…

 

Shitet biznesi Shitet biznesi

Tirane
 • Publish Date: 14-05-18
 • Cmimi: €1,00

Shitet biznesi. Gur natyral dhe argjend. Per me shume informacion telefononi 0692080780.

Shitet biznesi. Gur natyral…

Tirane   14-05-18 Shitet biznesi €1,00

Lesbian and gay lost love spells caster +27737053600 Mama Shamie cHINA SINGAPORE UK USA LONDON NEW YORK Lesbian and gay lost love…

Tirane
 • Publish Date: 21-09-17

Lesbian and gay lost love spells caster +27737053600 Mama Shamie Lesbian love spells to attract a lesbian lover, retrieve a lost lover & also help with coming out. Binding lesbian love spells to fix a lesbian relationship & make your relationship…

Lesbian and gay lost love…

LOTTERY SPELLS CASTER MONEY SPELL IN UK, ITALY, AMERICA, DUBAI, CANADA, USA,KUWAIT QATAR,POLAND.+27737053600 LOTTERY SPELLS CASTER MONEY…

Qarku i Dibrës
 • Publish Date: 21-09-17

MONEY SPELL IN UK, ITALY, AMERICA, DUBAI, CANADA, USA, KUWAIT QATAR, POLAND. +27737053600 POWERFUL MONEY SPELL +27737053600 If the following words seem to be coming from your mouth, then this may be the INCREASE MY INCOME SPELL Use this spell to start…

MONEY SPELL IN UK, ITALY,…

 

Spiritual healer and spiritualist MAMA SHAMIE +27737053600 Spiritual healer and…

Qarku i Elbasanit
 • Publish Date: 21-09-17

Spiritual healer and spiritualist MAMA SHAMIE +27737053600 Here is MAMA SHAMIE who can help you solve all your worries and destiny within days. I can help with all kinds of social and psychological problems including relationships, return of your loved…

Spiritual healer and…

dreva abortion womens clinic in randburg / pills for sale dreva abortion womens clinic…

Rajoni i Pejës
 • Publish Date: 30-08-17
 • Cmimi: €500,00

ABORTION / TERMINATION OF PREGNANCY 0736613276 We conduct abortion on demand up to the 30 week (6-7 months) of pregnancy. Abortion is a process of ending a pregnancy. If pregnancy is confirmed and is below twelve weeks, then abortion pills are best to…

ABORTION / TERMINATION OF…

financimi kredi financimi kredi

Rajoni i Gjilanit
 • Publish Date: 20-08-17
 • Cmimi: €1.000,00

Përshëndetje Sir / Madam, Ju duhet kreditimit të holla në mes të individëve për të përballuar me vështirësi financiare në fund të thyer bllokimin që shkaktoi bankat, me refuzimin e dosjeve të aplikimit tuaj kredi? Unë jam një ekspertë financiarë privatë…

Përshëndetje Sir / Madam, Ju…

 

LOTTERY SPELL CASTER +27633555301 South Korea Thailand uGANDA KENYA WALES DENMARK CANADA NETHERLANDS NEVADA LOTTERY SPELL CASTER…

Qarku i Elbasanit
 • Publish Date: 14-08-17
 • Cmimi: €100,00

ONLINE WINNING LOTTERY SPELL CASTER +27633555301 South Korea Thailand uGANDA KENYA WALES DENMARK CANADA NETHERLANDS Great lottery spells in south africa, Zimbabwe, Canada, South Africa, Botswana,USA,Australia,Malaysia,johannesburg,…

ONLINE WINNING LOTTERY SPELL…

Guineune Lottery Spell Caster | +27633555301 | Uk,Qatar,Australia,Usa $$ Jackpot Lottery Spells ~ Extreme Lottery and Gambling spell. Guineune Lottery Spell Caster…

Qarku i Dibrës
 • Publish Date: 14-08-17
 • Cmimi: €100,00

Guineune Lottery Spell Caster | +27633555301 | Uk,Qatar,Australia,Usa $$ Jackpot Lottery Spells ~ Extreme Lottery and Gambling spell. Are you looking for a jackpot win on either a scratch off ticket or the little lottery? This spell can be directed at…

Guineune Lottery Spell Caster…

financimi kredi financimi kredi

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 08-08-17

Përshëndetje Sir / Madam, Ju duhet kreditimit të holla në mes të individëve për të përballuar me vështirësi financiare në fund të thyer bllokimin që shkaktoi bankat, me refuzimin e dosjeve të aplikimit tuaj kredi? Unë jam një ekspertë financiarë privatë…

Përshëndetje Sir / Madam, Ju…

 

###+27634529386 GUARANTEED TO GET BACK lost LovE ###+27634529386 GUARANTEED TO…

Tirane
 • Publish Date: 07-08-17

GUARANTEED TO GET BACK definitely the one you need! Your lover will dream about you every night and will realize the pain you have been suffering since he/she is not loyal. The ritual will create an immense obsession and your partner won't want anymore to…

GUARANTEED TO GET BACK…

Nuwe ernstige lening geleentheid Nuwe ernstige lening…

Rajoni i Ferizajit
 • Publish Date: 22-06-17
 • Cmimi: €2.000,00

Kry jou lening tussen die besonder veilig Jy benodig geld leen tussen individue om te gaan met finansiële probleme om uiteindelik breek die dooiepunt wat veroorsaak banke, deur die verwerping van jou lening aansoek lêers Ek is 'n individu finansiële…

Kry jou lening tussen die…

 

piktura piktura

Qarku i Korçës
 • Publish Date: 04-06-17
 • Cmimi: €30,00

Pikturat shiten me nje cmim te lire

Pikturat shiten me nje cmim te…

Qarku i Korçës   04-06-17 piktura €30,00

shiten Fustane Nuserie shiten Fustane Nuserie

Qarku i Korçës
 • Publish Date: 07-12-16
 • Cmimi: €4.000,00

Shiten biznesi i Fustane nuserie koleksioni i 3 viteve te fundit.sasia 120 cop se bashku me aksesoret e dyqanit rrafte dollape dhe te fustaneve si manikina kosha vello doreza lule fustane shogeruese nusesh vajza dhe femije,disa ngjyra etje shiten te…

Shiten biznesi i Fustane…

shitet biznes i ngritur shitet biznes i ngritur

Tirane
 • Publish Date: 09-09-16
 • Cmimi: €400,00

Shiten rroba te perdorura gjermane dhe zviceriane te cilesise te pare me nje cmim te arsyeshem per arsye emigrimi te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit 0685227366

Shiten rroba te perdorura…

 

Iphone 6 Plus 64 GB Iphone 6 Plus 64 GB

Tirane
 • Publish Date: 29-08-16
 • Cmimi: €450,00

Maritech Electronics Corp We specialized in the distributor of Mobile phones such as New iPhone,iPads, MacBook, Samsung, Digital Cameras, .. Original Apple iPhone 6 & 6 Plus- 128GB/64GB Factory Unlocked .. and also Laptops, Games etc. Our objective…

Maritech Electronics Corp We…

Tirane   29-08-16 Iphone 6 Plus 64 GB €450,00

varese varese

Tirane
 • Publish Date: 31-07-16
 • Cmimi: €200,00

Shitet nje varese argjendi-sermi me emer anxhela

Shitet nje varese…

Tirane   31-07-16 varese €200,00

fustan fustan

Tirane
 • Publish Date: 30-07-16
 • Cmimi: €80,00

Shitet nje fustan i gjate per mbremje masa 38.Fustani eshte blere 100 mij lek.

Shitet nje fustan i gjate per…

Tirane   30-07-16 fustan €80,00
 

Syze Louis Vitton Millionier 70 euro !!!! Syze Louis Vitton Millionier…

Tirane
 • Publish Date: 25-03-16
 • Cmimi: €70,00

Syze Origjinale Louis Vitton Millionier Te Reja ne kuti Te blera ne france made in Franca , syzet shoqerohen me kutiat e Louis Vitton lecken karten , syzet jan te zeza me nuace blu sic shihen ne foto ,flm

Syze Origjinale Louis Vitton…

ORE TELEFON E RE ORE TELEFON E RE

Tirane
 • Publish Date: 24-03-16
 • Cmimi: €60,00

Ne dy ngjyra gold dhe e bardh puojn me cdo kart ORE TELEFON SMART WATCH E RE NE KUTI SHUM PRAKTIKE ...KA KAMER BEN FOTO VIDEO, HAP WEBIN MAT AKTIVITETIN FIZIK, MUZIK, LIDHET ME TELEFON ME BLUETOOTH...KA KART MEMORIE... PUNON ME CDO KART..TACHIN E KA SHUM…

Ne dy ngjyra gold dhe e bardh…

Tirane   24-03-16 ORE TELEFON E RE €60,00

9 Fustane nuserie vello okazion 9 Fustane nuserie vello…

Tirane
 • Publish Date: 18-03-16
 • Cmimi: €1,00

shiten 9 fustane nuserie te markave me te famshme Spanjolle si La Sposa , Sain Patrick & Demetrios. fustanet jane shume te mirembajtura . Cmimi 45 000 leke per cop.

shiten 9 fustane nuserie te…

 

Syze Origjinale Prada Syze Origjinale Prada

Tirane
 • Publish Date: 17-03-16
 • Cmimi: €45,00

Syze Origjinale Prada Te Reja ne kuti Te blera ne itali made in italia, syzet shoqerohem me kutiat e prades lecken karten e prades , syzet jan te zeza sic shihen ne foto ,flm Prodhimet : Për meshkuj

Syze Origjinale Prada Te Reja…

Ore Rolex Daytona Ore Rolex Daytona

Tirane
 • Publish Date: 17-03-16
 • Cmimi: €90,00

Ore Rolex Daytona GOLD Edition. Ora eshte e lare me Flori Fushen e ka te zeze me gura .ora eshte imitacion i pare shoqerohet me kutine rolex sic shikohet dhe ne foto Ora Punon me Vetkurdisje dhe puls Dore xham zafir as nuk Gervishtet as nuk thyhet . Ora i…

Ore Rolex Daytona GOLD…

Tirane   17-03-16 Ore Rolex Daytona €90,00

PAISJE PER BUTIK BASHK ME MALL FALAS PAISJE PER BUTIK BASHK ME…

Tirane
 • Publish Date: 08-03-16
 • Cmimi: €600,00

DISPONOJ TE GJITHA MATERIALET E NEVOJSHME PER NJE DYQAN BUTIKU. MANIKINA NE KEMB. MANIKINA TE SHKURTER. REKLAMUESE SYZESH. REKLAMUSE BIZHUTERISH. TAVOLIN REKLAMUSE QENDRORE ME XHAM .TAVOLIN NDENJE PER SHITESIN/EN ME XHAM . RAFTA.VARESE. BASHK ME…

DISPONOJ TE GJITHA MATERIALET…

 

orë Rolex Submariner orë Rolex Submariner

Tirane
 • Publish Date: 07-03-16
 • Cmimi: €50,00

Shes Rolex Submariner imitim shum i mir. Ora Eshte Bler ne itali, Xhamin e Ka Zafir As Nuk Thyhet AS nuk Gervishtet. Koka i rrotullohet Ora Eshte e Lare me Flori nrm eshte Kundra Ujit,Water Resistent, Ores i punon Data etj,,Ora eshte kjo qe eshte ne foto…

Shes Rolex Submariner imitim…

Ore Rolex Daytona GOLD Edition Ore Rolex Daytona GOLD Edition

Tirane
 • Publish Date: 07-03-16
 • Cmimi: €50,00

Çmimi: 50 EUR Komuna: Tiranë Prodhimet : Për meshkuj Ore Rolex Daytona GOLD Edition. Oras nuk i del ngjyra sepse Eshte e Lare me Flori. Fushen e ka te zeze shum e Bkr ka shum sy. Ora Eshte Bler ne itali, edhe eshte me makineri zviceriane . ka me…

Çmimi: 50 EUR Komuna:…

Syze Dior Syze Dior

Tirane
 • Publish Date: 07-03-16
 • Cmimi: €30,00

Syze Dior 30 euro....

Syze Dior 30 euro....

Tirane   07-03-16 Syze Dior €30,00
 

Ore origjinale Emporio Armani Ore origjinale Emporio Armani

Tirane
 • Publish Date: 25-02-16
 • Cmimi: €100,00

shes nje ore te perdorur por ne gjendje sh. te mire...EMPORIO ARMANI MENS AR4640 MECCANICO BLACK LEATHER

shes nje ore te perdorur por…

Ore Rolex Daytona Ore Rolex Daytona

Tirane
 • Publish Date: 15-12-15

Shes Rolex Daytona imitim shum i mir. Ora Eshte Bler ne itali, dhe eshte Madi in Zvicra, ka me Gllendje kodin origjinal te Rolex. koka Lart I rrotullohet Kopjo si origjinali Xhamin e Ka Zafir As Nuk Thyhet AS nuk Gervishtet. Ora Eshte e Lare me Flori nrm…

Shes Rolex Daytona imitim shum…

Ore Armani Exchange Lekure Ore Armani Exchange Lekure

Shqipëri
 • Publish Date: 15-12-15

Ore Armani Exchange e re ne kuti e pa hapur.(fotot jane te tjera) Ora permban manualin e Armani Exchange dhe letren e origjinalitit certifikaten e Giorgo Armanit Eshte prodhuar me 2 vjet garanci nga fabrika Perbehet nga rripi i cili eshte 100% lekure (i…

Ore Armani Exchange e re ne…

 

Dorashka dimri me ngrohje USB Dorashka dimri me ngrohje USB

Tirane
 • Publish Date: 11-12-15

Dorashka dimri me ngrohje fishe USB, jane teper praktike per periudhen e dimrit. Konsumim te vogel energjie 380mA temperatur 40 ~ 50°C gjatesia e fishes 1.5m ore pune 3000ore Sms/whatsapp/viber Jo Telefonate

Dorashka dimri me ngrohje…

Syze dielli vintage origjinale vitet 80 Syze dielli vintage origjinale…

Shqipëri
 • Publish Date: 07-12-15

Syze dielli origjinale vintage.unisex.marka best company.cmimi 60.000 lek

Syze dielli origjinale…

Ore Gucci (swiss made) Ore Gucci (swiss made)

Tirane
 • Publish Date: 07-12-15

Ore Gucci swiss made e perdorur.e blere 800 paund shitet 400 euro.

Ore Gucci swiss made e…

 

Ore Armani Exchange Lekure Ore Armani Exchange Lekure

Tirane
 • Publish Date: 07-12-15

Ore Armani Exchange e re ne kuti e pa hapur Ora permban manualin e Armani Exchange dhe letren e origjinalitit certifikaten e Giorgo Armanit Eshte prodhuar me 2 vjet garanci nga fabrika Perbehet nga rripi i cili eshte 100% lekure e vertet Xhami kistal…

Ore Armani Exchange e re ne…

Tirane, shes Triko dhe shalla te punuar me dore. Tirane, shes Triko dhe shalla…

Tirane
 • Publish Date: 23-11-15

Shiten triko, jeleke dhe shalla te bere me dore. Nese doni mund edhe te porosisni modelin dhe ngjyren qe doni. Çmimet variojne nga 1500 – 2500 Leke. Telefononi ne numrin: 068 2405739

Shiten triko, jeleke dhe…

Tirane, shes Triko dhe komplete per femije te bera me dore. Tirane, shes Triko dhe…

Tirane
 • Publish Date: 20-11-15

Shiten triko, fustane, jeleke dhe complete per femije, te bera me dore. Nese doni mund edhe te porosisni modelin dhe ngjyren qe doni. Çmimet variojne nga 1000 – 2000 Leke. Telefononi ne numrin: 068 2405739

Shiten triko, fustane, jeleke…

 

Tirane, ofroj Mbajtëse bebesh kangur 1.500 Leke Tirane, ofroj Mbajtëse bebesh…

Tirane
 • Publish Date: 20-11-15

Mbajtëse bebesh kangur, ngjyre e kuqe, e papërdorur. Cel. : 0697584382

Mbajtëse bebesh kangur, ngjyre…

Tirane, shes arush pellushi 1.000 Lek Tirane, shes arush pellushi…

Tirane
 • Publish Date: 20-11-15

Shes 4 pale kepuce per femije, te gjitha marka te njohura, te blera ne Itali. 3 pale nr. 28 dhe nje pale 29.Te perdorura pak dhe te mbajtura mire. Cmimi 590 lek/pala. Kush i merr te 4 palet me nje pale cizme falas nr.28. Cel. : 0682250218

Shes 4 pale kepuce per femije,…

Tirane, shes Tapete per dhome femijesh 2 Leke Tirane, shes Tapete per dhome…

Tirane
 • Publish Date: 20-11-15

Shitet: 1- Tapet pink 160x115 2500 lek 2- Tapet me kafshe 220x145 5000 lek 3- Tapet gome (me copa 30x30) 60 cop 3000 lek 4- Tapet gome (----------15x15 ) 40 cop 1500 lek Te gjitha jane ne gjendje shume te mire. Cel. : 0692214881

Shitet: 1- Tapet pink 160x115…

 

Tirane, shes Karrike per tu ushqyer femija 5.000 lek Tirane, shes Karrike per tu…

Tirane
 • Publish Date: 20-11-15

Shitet Karrike per tu ushqyer femijet e perdorur ne gjendje shume te mire, bashkangjitur jepet falas nje sedilje per ndrimin e femijes. Mund t'ju bejme dhe transportin brenda Tiranes falas. Adresa Tek 21 dhjetori Cel. : 0692214881

Shitet Karrike per tu ushqyer…

Durres, OKAZION SHES KARRIGE PER FEMIJ PER MAKIN 8000 LEK Durres, OKAZION SHES KARRIGE…

Tirane
 • Publish Date: 20-11-15

OKAZION SHES KARRIGE PER FEMIJ PER MAKINA E ARDHUR NGA AMERIKA CILSIA E PAR, SHUM E FORT.CMIMI 8000 LEK TE REJA.CMIMI ESHTE FIKS .PER KONTAKTIME NE NUMRIN 0696599893.OSE 0682270104 Tel. : 0696599893 Cel. : 0696599893

OKAZION SHES KARRIGE PER FEMIJ…

Tirane, shes 3 veshje per vajza 6-9 vjec 2500 Leke Tirane, shes 3 veshje per…

Tirane
 • Publish Date: 20-11-15

Shiten 3 veshje cilesore per vajza 6-9 vjec: 1-Pelice blu (Marks & Spenser) 1200 lek 2-Xhup bezhe lekure (Okaidi) 1200 lek 3-Xhakete xhins 500 lek Te blera jasht shtetit e jane ne gjendje shume te mire. Te treja 2500 lek Cel. : 0692214881

Shiten 3 veshje cilesore per…