fustan fustan

Tirane
 • Publish Date: 30-07-16
 • Cmimi: €80,00

Shitet nje fustan i gjate per mbremje masa 38.Fustani eshte blere 100 mij lek.

Shitet nje fustan i gjate per…

Tirane   30-07-16 fustan €80,00

Syze Louis Vitton Millionier 70 euro !!!! Syze Louis Vitton Millionier…

Tirane
 • Publish Date: 25-03-16
 • Cmimi: €70,00

Syze Origjinale Louis Vitton Millionier Te Reja ne kuti Te blera ne france made in Franca , syzet shoqerohen me kutiat e Louis Vitton lecken karten , syzet jan te zeza me nuace blu sic shihen ne foto ,flm

Syze Origjinale Louis Vitton…

ORE TELEFON E RE ORE TELEFON E RE

Tirane
 • Publish Date: 24-03-16
 • Cmimi: €60,00

Ne dy ngjyra gold dhe e bardh puojn me cdo kart ORE TELEFON SMART WATCH E RE NE KUTI SHUM PRAKTIKE ...KA KAMER BEN FOTO VIDEO, HAP WEBIN MAT AKTIVITETIN FIZIK, MUZIK, LIDHET ME TELEFON ME BLUETOOTH...KA KART MEMORIE... PUNON ME CDO KART..TACHIN E KA SHUM…

Ne dy ngjyra gold dhe e bardh…

Tirane   24-03-16 ORE TELEFON E RE €60,00
 

9 Fustane nuserie vello okazion 9 Fustane nuserie vello…

Tirane
 • Publish Date: 18-03-16
 • Cmimi: €1,00

shiten 9 fustane nuserie te markave me te famshme Spanjolle si La Sposa , Sain Patrick & Demetrios. fustanet jane shume te mirembajtura . Cmimi 45 000 leke per cop.

shiten 9 fustane nuserie te…

Syze Origjinale Prada Syze Origjinale Prada

Tirane
 • Publish Date: 17-03-16
 • Cmimi: €45,00

Syze Origjinale Prada Te Reja ne kuti Te blera ne itali made in italia, syzet shoqerohem me kutiat e prades lecken karten e prades , syzet jan te zeza sic shihen ne foto ,flm Prodhimet : Për meshkuj

Syze Origjinale Prada Te Reja…

Ore Rolex Daytona Ore Rolex Daytona

Tirane
 • Publish Date: 17-03-16
 • Cmimi: €90,00

Ore Rolex Daytona GOLD Edition. Ora eshte e lare me Flori Fushen e ka te zeze me gura .ora eshte imitacion i pare shoqerohet me kutine rolex sic shikohet dhe ne foto Ora Punon me Vetkurdisje dhe puls Dore xham zafir as nuk Gervishtet as nuk thyhet . Ora i…

Ore Rolex Daytona GOLD…

Tirane   17-03-16 Ore Rolex Daytona €90,00
 

PAISJE PER BUTIK BASHK ME MALL FALAS PAISJE PER BUTIK BASHK ME…

Tirane
 • Publish Date: 08-03-16
 • Cmimi: €600,00

DISPONOJ TE GJITHA MATERIALET E NEVOJSHME PER NJE DYQAN BUTIKU. MANIKINA NE KEMB. MANIKINA TE SHKURTER. REKLAMUESE SYZESH. REKLAMUSE BIZHUTERISH. TAVOLIN REKLAMUSE QENDRORE ME XHAM .TAVOLIN NDENJE PER SHITESIN/EN ME XHAM . RAFTA.VARESE. BASHK ME…

DISPONOJ TE GJITHA MATERIALET…

orë Rolex Submariner orë Rolex Submariner

Tirane
 • Publish Date: 07-03-16
 • Cmimi: €50,00

Shes Rolex Submariner imitim shum i mir. Ora Eshte Bler ne itali, Xhamin e Ka Zafir As Nuk Thyhet AS nuk Gervishtet. Koka i rrotullohet Ora Eshte e Lare me Flori nrm eshte Kundra Ujit,Water Resistent, Ores i punon Data etj,,Ora eshte kjo qe eshte ne foto…

Shes Rolex Submariner imitim…

Ore Rolex Daytona GOLD Edition Ore Rolex Daytona GOLD Edition

Tirane
 • Publish Date: 07-03-16
 • Cmimi: €50,00

Çmimi: 50 EUR Komuna: Tiranë Prodhimet : Për meshkuj Ore Rolex Daytona GOLD Edition. Oras nuk i del ngjyra sepse Eshte e Lare me Flori. Fushen e ka te zeze shum e Bkr ka shum sy. Ora Eshte Bler ne itali, edhe eshte me makineri zviceriane . ka me…

Çmimi: 50 EUR Komuna:…

 

Syze Dior Syze Dior

Tirane
 • Publish Date: 07-03-16
 • Cmimi: €30,00

Syze Dior 30 euro....

Syze Dior 30 euro....

Tirane   07-03-16 Syze Dior €30,00