Ore origjinale Emporio Armani Ore origjinale Emporio Armani

Tirane
 • Publish Date: 25-02-16
 • Cmimi: €100,00

shes nje ore te perdorur por ne gjendje sh. te mire...EMPORIO ARMANI MENS AR4640 MECCANICO BLACK LEATHER

shes nje ore te perdorur por…

Ore Rolex Daytona Ore Rolex Daytona

Tirane
 • Publish Date: 15-12-15

Shes Rolex Daytona imitim shum i mir. Ora Eshte Bler ne itali, dhe eshte Madi in Zvicra, ka me Gllendje kodin origjinal te Rolex. koka Lart I rrotullohet Kopjo si origjinali Xhamin e Ka Zafir As Nuk Thyhet AS nuk Gervishtet. Ora Eshte e Lare me Flori nrm…

Shes Rolex Daytona imitim shum…

Ore Armani Exchange Lekure Ore Armani Exchange Lekure

Shqipëri
 • Publish Date: 15-12-15

Ore Armani Exchange e re ne kuti e pa hapur.(fotot jane te tjera) Ora permban manualin e Armani Exchange dhe letren e origjinalitit certifikaten e Giorgo Armanit Eshte prodhuar me 2 vjet garanci nga fabrika Perbehet nga rripi i cili eshte 100% lekure (i…

Ore Armani Exchange e re ne…

 

Dorashka dimri me ngrohje USB Dorashka dimri me ngrohje USB

Tirane
 • Publish Date: 11-12-15

Dorashka dimri me ngrohje fishe USB, jane teper praktike per periudhen e dimrit. Konsumim te vogel energjie 380mA temperatur 40 ~ 50°C gjatesia e fishes 1.5m ore pune 3000ore Sms/whatsapp/viber Jo Telefonate

Dorashka dimri me ngrohje…

Syze dielli vintage origjinale vitet 80 Syze dielli vintage origjinale…

Shqipëri
 • Publish Date: 07-12-15

Syze dielli origjinale vintage.unisex.marka best company.cmimi 60.000 lek

Syze dielli origjinale…

Ore Gucci (swiss made) Ore Gucci (swiss made)

Tirane
 • Publish Date: 07-12-15

Ore Gucci swiss made e perdorur.e blere 800 paund shitet 400 euro.

Ore Gucci swiss made e…

 

Ore Armani Exchange Lekure Ore Armani Exchange Lekure

Tirane
 • Publish Date: 07-12-15

Ore Armani Exchange e re ne kuti e pa hapur Ora permban manualin e Armani Exchange dhe letren e origjinalitit certifikaten e Giorgo Armanit Eshte prodhuar me 2 vjet garanci nga fabrika Perbehet nga rripi i cili eshte 100% lekure e vertet Xhami kistal…

Ore Armani Exchange e re ne…

Tirane, shes Triko dhe shalla te punuar me dore. Tirane, shes Triko dhe shalla…

Tirane
 • Publish Date: 23-11-15

Shiten triko, jeleke dhe shalla te bere me dore. Nese doni mund edhe te porosisni modelin dhe ngjyren qe doni. Çmimet variojne nga 1500 – 2500 Leke. Telefononi ne numrin: 068 2405739

Shiten triko, jeleke dhe…

Tirane, shes Triko dhe komplete per femije te bera me dore. Tirane, shes Triko dhe…

Tirane
 • Publish Date: 20-11-15

Shiten triko, fustane, jeleke dhe complete per femije, te bera me dore. Nese doni mund edhe te porosisni modelin dhe ngjyren qe doni. Çmimet variojne nga 1000 – 2000 Leke. Telefononi ne numrin: 068 2405739

Shiten triko, fustane, jeleke…

 

Tirane, ofroj Mbajtëse bebesh kangur 1.500 Leke Tirane, ofroj Mbajtëse bebesh…

Tirane
 • Publish Date: 20-11-15

Mbajtëse bebesh kangur, ngjyre e kuqe, e papërdorur. Cel. : 0697584382

Mbajtëse bebesh kangur, ngjyre…