Dorashka dimri me ngrohje USB Dorashka dimri me ngrohje USB

Tirane
 • Publish Date: 11-12-15

Dorashka dimri me ngrohje fishe USB, jane teper praktike per periudhen e dimrit. Konsumim te vogel energjie 380mA temperatur 40 ~ 50°C gjatesia e fishes 1.5m ore pune 3000ore Sms/whatsapp/viber Jo Telefonate

Dorashka dimri me ngrohje…

fustan fustan

Tirane
 • Publish Date: 30-07-16
 • Cmimi: €80,00

Shitet nje fustan i gjate per mbremje masa 38.Fustani eshte blere 100 mij lek.

Shitet nje fustan i gjate per…

Tirane   30-07-16 fustan €80,00

varese varese

Tirane
 • Publish Date: 31-07-16
 • Cmimi: €200,00

Shitet nje varese argjendi-sermi me emer anxhela

Shitet nje varese…

Tirane   31-07-16 varese €200,00
 

Iphone 6 Plus 64 GB Iphone 6 Plus 64 GB

Tirane
 • Publish Date: 29-08-16
 • Cmimi: €450,00

Maritech Electronics Corp We specialized in the distributor of Mobile phones such as New iPhone,iPads, MacBook, Samsung, Digital Cameras, .. Original Apple iPhone 6 & 6 Plus- 128GB/64GB Factory Unlocked .. and also Laptops, Games etc. Our objective…

Maritech Electronics Corp We…

Tirane   29-08-16 Iphone 6 Plus 64 GB €450,00

Tirane, shes Triko dhe shalla te punuar me dore. Tirane, shes Triko dhe shalla…

Tirane
 • Publish Date: 23-11-15

Shiten triko, jeleke dhe shalla te bere me dore. Nese doni mund edhe te porosisni modelin dhe ngjyren qe doni. Çmimet variojne nga 1500 – 2500 Leke. Telefononi ne numrin: 068 2405739

Shiten triko, jeleke dhe…

 

9 Fustane nuserie vello okazion 9 Fustane nuserie vello…

Tirane
 • Publish Date: 18-03-16
 • Cmimi: €1,00

shiten 9 fustane nuserie te markave me te famshme Spanjolle si La Sposa , Sain Patrick & Demetrios. fustanet jane shume te mirembajtura . Cmimi 45 000 leke per cop.

shiten 9 fustane nuserie te…

shitet biznes i ngritur shitet biznes i ngritur

Tirane
 • Publish Date: 09-09-16
 • Cmimi: €400,00

Shiten rroba te perdorura gjermane dhe zviceriane te cilesise te pare me nje cmim te arsyeshem per arsye emigrimi te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit 0685227366

Shiten rroba te perdorura…

shiten Fustane Nuserie shiten Fustane Nuserie

Qarku i Korçës
 • Publish Date: 07-12-16
 • Cmimi: €4.000,00

Shiten biznesi i Fustane nuserie koleksioni i 3 viteve te fundit.sasia 120 cop se bashku me aksesoret e dyqanit rrafte dollape dhe te fustaneve si manikina kosha vello doreza lule fustane shogeruese nusesh vajza dhe femije,disa ngjyra etje shiten te…

Shiten biznesi i Fustane…

 

Guineune Lottery Spell Caster | +27633555301 | Uk,Qatar,Australia,Usa $$ Jackpot Lottery Spells ~ Extreme Lottery and Gambling spell. Guineune Lottery Spell Caster…

Qarku i Dibrës
 • Publish Date: 14-08-17
 • Cmimi: €100,00

Guineune Lottery Spell Caster | +27633555301 | Uk,Qatar,Australia,Usa $$ Jackpot Lottery Spells ~ Extreme Lottery and Gambling spell. Are you looking for a jackpot win on either a scratch off ticket or the little lottery? This spell can be directed at…

Guineune Lottery Spell Caster…