SHITESE SHITESE

Tirane
  • Publish Date: 15-10-18

Kerkohet nje shitese per nje dyqan veshjesh prane tregut te medresese.

Kerkohet nje shitese per nje…

Shitet biznesi Shitet biznesi

Qarku i Tiranës
  • Publish Date: 14-05-18

Shitet biznesi. Gur natyral dhe argjend.  Per me shume informacion telefononi 0692080780.

Shitet biznesi. Gur natyral…

Lesbian and gay lost love spells caster +27737053600 Mama Shamie cHINA SINGAPORE UK USA LONDON NEW YORK Lesbian and gay lost love…

Tirane
  • Publish Date: 21-09-17

Lesbian and gay lost love spells caster +27737053600 Mama Shamie Lesbian love spells to attract a lesbian lover, retrieve a lost lover & also help with coming out. Binding lesbian love spells to fix a lesbian relationship & make your relationship…

Lesbian and gay lost love…

 

LOTTERY SPELLS CASTER MONEY SPELL IN UK, ITALY, AMERICA, DUBAI, CANADA, USA,KUWAIT QATAR,POLAND.+27737053600 LOTTERY SPELLS CASTER MONEY…

Qarku i Dibrës
  • Publish Date: 21-09-17

MONEY SPELL IN UK, ITALY, AMERICA, DUBAI, CANADA, USA, KUWAIT QATAR, POLAND. +27737053600 POWERFUL MONEY SPELL +27737053600 If the following words seem to be coming from your mouth, then this may be the INCREASE MY INCOME SPELL Use this spell to start…

MONEY SPELL IN UK, ITALY,…

Spiritual healer and spiritualist MAMA SHAMIE +27737053600 Spiritual healer and…

Qarku i Elbasanit
  • Publish Date: 21-09-17

Spiritual healer and spiritualist MAMA SHAMIE +27737053600 Here is MAMA SHAMIE who can help you solve all your worries and destiny within days. I can help with all kinds of social and psychological problems including relationships, return of your loved…

Spiritual healer and…

financimi kredi financimi kredi

Qarku i Durrësit
  • Publish Date: 08-08-17

Përshëndetje Sir / Madam, Ju duhet kreditimit të holla në mes të individëve për të përballuar me vështirësi financiare në fund të thyer bllokimin që shkaktoi bankat, me refuzimin e dosjeve të aplikimit tuaj kredi? Unë jam një ekspertë financiarë privatë…

Përshëndetje Sir / Madam, Ju…

 

###+27634529386 GUARANTEED TO GET BACK lost LovE ###+27634529386 GUARANTEED TO…

Tirane
  • Publish Date: 07-08-17

GUARANTEED TO GET BACK definitely the one you need! Your lover will dream about you every night and will realize the pain you have been suffering since he/she is not loyal. The ritual will create an immense obsession and your partner won't want anymore to…

GUARANTEED TO GET BACK…

Ore Rolex Daytona Ore Rolex Daytona

Tirane
  • Publish Date: 15-12-15

Shes Rolex Daytona imitim shum i mir. Ora Eshte Bler ne itali, dhe eshte Madi in Zvicra, ka me Gllendje kodin origjinal te Rolex. koka Lart I rrotullohet Kopjo si origjinali Xhamin e Ka Zafir As Nuk Thyhet AS nuk Gervishtet. Ora Eshte e Lare me Flori nrm…

Shes Rolex Daytona imitim shum…

 

Ore Armani Exchange Lekure Ore Armani Exchange Lekure

Shqipëri
  • Publish Date: 15-12-15

Ore Armani Exchange e re ne kuti e pa hapur.(fotot jane te tjera) Ora permban manualin e Armani Exchange dhe letren e origjinalitit certifikaten e Giorgo Armanit Eshte prodhuar me 2 vjet garanci nga fabrika Perbehet nga rripi i cili eshte 100% lekure (i…

Ore Armani Exchange e re ne…