Tirane, shes 3 veshje per vajza 6-9 vjec 2500 Leke Tirane, shes 3 veshje per…

Tirane
  • Publish Date: 20-11-15

Shiten 3 veshje cilesore per vajza 6-9 vjec: 1-Pelice blu (Marks & Spenser) 1200 lek 2-Xhup bezhe lekure (Okaidi) 1200 lek 3-Xhakete xhins 500 lek Te blera jasht shtetit e jane ne gjendje shume te mire. Te treja 2500 lek Cel. : 0692214881

Shiten 3 veshje cilesore per…

Durres, OKAZION SHES KARRIGE PER FEMIJ PER MAKIN 8000 LEK Durres, OKAZION SHES KARRIGE…

Tirane
  • Publish Date: 20-11-15

OKAZION SHES KARRIGE PER FEMIJ PER MAKINA E ARDHUR NGA AMERIKA CILSIA E PAR, SHUM E FORT.CMIMI 8000 LEK TE REJA.CMIMI ESHTE FIKS .PER KONTAKTIME NE NUMRIN 0696599893.OSE 0682270104 Tel. : 0696599893 Cel. : 0696599893

OKAZION SHES KARRIGE PER FEMIJ…

Tirane, shes Karrike per tu ushqyer femija 5.000 lek Tirane, shes Karrike per tu…

Tirane
  • Publish Date: 20-11-15

Shitet Karrike per tu ushqyer femijet e perdorur ne gjendje shume te mire, bashkangjitur jepet falas nje sedilje per ndrimin e femijes. Mund t'ju bejme dhe transportin brenda Tiranes falas. Adresa Tek 21 dhjetori Cel. : 0692214881

Shitet Karrike per tu ushqyer…

 

Tirane, shes Tapete per dhome femijesh 2 Leke Tirane, shes Tapete per dhome…

Tirane
  • Publish Date: 20-11-15

Shitet: 1- Tapet pink 160x115 2500 lek 2- Tapet me kafshe 220x145 5000 lek 3- Tapet gome (me copa 30x30) 60 cop 3000 lek 4- Tapet gome (----------15x15 ) 40 cop 1500 lek Te gjitha jane ne gjendje shume te mire. Cel. : 0692214881

Shitet: 1- Tapet pink 160x115…

Tirane, shes arush pellushi 1.000 Lek Tirane, shes arush pellushi…

Tirane
  • Publish Date: 20-11-15

Shes 4 pale kepuce per femije, te gjitha marka te njohura, te blera ne Itali. 3 pale nr. 28 dhe nje pale 29.Te perdorura pak dhe te mbajtura mire. Cmimi 590 lek/pala. Kush i merr te 4 palet me nje pale cizme falas nr.28. Cel. : 0682250218

Shes 4 pale kepuce per femije,…

Tirane, ofroj Mbajtëse bebesh kangur 1.500 Leke Tirane, ofroj Mbajtëse bebesh…

Tirane
  • Publish Date: 20-11-15

Mbajtëse bebesh kangur, ngjyre e kuqe, e papërdorur. Cel. : 0697584382

Mbajtëse bebesh kangur, ngjyre…

 

Tirane, shes Triko dhe komplete per femije te bera me dore. Tirane, shes Triko dhe…

Tirane
  • Publish Date: 20-11-15

Shiten triko, fustane, jeleke dhe complete per femije, te bera me dore. Nese doni mund edhe te porosisni modelin dhe ngjyren qe doni. Çmimet variojne nga 1000 – 2000 Leke. Telefononi ne numrin: 068 2405739

Shiten triko, fustane, jeleke…

Tirane, shes Triko dhe shalla te punuar me dore. Tirane, shes Triko dhe shalla…

Tirane
  • Publish Date: 23-11-15

Shiten triko, jeleke dhe shalla te bere me dore. Nese doni mund edhe te porosisni modelin dhe ngjyren qe doni. Çmimet variojne nga 1500 – 2500 Leke. Telefononi ne numrin: 068 2405739

Shiten triko, jeleke dhe…

Ore Armani Exchange Lekure Ore Armani Exchange Lekure

Tirane
  • Publish Date: 07-12-15

Ore Armani Exchange e re ne kuti e pa hapur Ora permban manualin e Armani Exchange dhe letren e origjinalitit certifikaten e Giorgo Armanit Eshte prodhuar me 2 vjet garanci nga fabrika Perbehet nga rripi i cili eshte 100% lekure e vertet Xhami kistal…

Ore Armani Exchange e re ne…

 

Ore Gucci (swiss made) Ore Gucci (swiss made)

Tirane
  • Publish Date: 07-12-15

Ore Gucci swiss made e perdorur.e blere 800 paund shitet 400 euro.

Ore Gucci swiss made e…