SHITESE SHITESE

Tirane
  • Publish Date: 15-10-18

Kerkohet nje shitese per nje dyqan veshjesh prane tregut te medresese.

Kerkohet nje shitese per nje…

Guineune Lottery Spell Caster | +27633555301 | Uk,Qatar,Australia,Usa $$ Jackpot Lottery Spells ~ Extreme Lottery and Gambling spell. Guineune Lottery Spell Caster…

Qarku i Dibrës
  • Publish Date: 14-08-17
  • Cmimi: €100,00

Guineune Lottery Spell Caster | +27633555301 | Uk,Qatar,Australia,Usa $$ Jackpot Lottery Spells ~ Extreme Lottery and Gambling spell. Are you looking for a jackpot win on either a scratch off ticket or the little lottery? This spell can be directed at…

Guineune Lottery Spell Caster…

shiten Fustane Nuserie shiten Fustane Nuserie

Qarku i Korçës
  • Publish Date: 07-12-16
  • Cmimi: €4.000,00

Shiten biznesi i Fustane nuserie koleksioni i 3 viteve te fundit.sasia 120 cop se bashku me aksesoret e dyqanit rrafte dollape dhe te fustaneve si manikina kosha vello doreza lule fustane shogeruese nusesh vajza dhe femije,disa ngjyra etje shiten te…

Shiten biznesi i Fustane…

 

shitet biznes i ngritur shitet biznes i ngritur

Tirane
  • Publish Date: 09-09-16
  • Cmimi: €400,00

Shiten rroba te perdorura gjermane dhe zviceriane te cilesise te pare me nje cmim te arsyeshem per arsye emigrimi te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit 0685227366

Shiten rroba te perdorura…

9 Fustane nuserie vello okazion 9 Fustane nuserie vello…

Tirane
  • Publish Date: 18-03-16
  • Cmimi: €1,00

shiten 9 fustane nuserie te markave me te famshme Spanjolle si La Sposa , Sain Patrick & Demetrios. fustanet jane shume te mirembajtura . Cmimi 45 000 leke per cop.

shiten 9 fustane nuserie te…

Tirane, shes Triko dhe shalla te punuar me dore. Tirane, shes Triko dhe shalla…

Tirane
  • Publish Date: 23-11-15

Shiten triko, jeleke dhe shalla te bere me dore. Nese doni mund edhe te porosisni modelin dhe ngjyren qe doni. Çmimet variojne nga 1500 – 2500 Leke. Telefononi ne numrin: 068 2405739

Shiten triko, jeleke dhe…