Tirane sabina mucaj
15-10-18 51 Hits


Kerkohet nje shitese per nje dyqan veshjesh prane tregut te medresese.

Tregu i Medresese


  Send Message


QR code

Related ads

shitet biznes i ngritur

Shiten rroba te perdorura gjermane dhe zviceriane te cilesise te pare me nje cmim te arsyeshem per arsye emigrimi te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit 0685227366 Tirane

9 Fustane nuserie vello okazion

shiten 9 fustane nuserie te markave me te famshme Spanjolle si La Sposa , Sain Patrick & Demetrios. fustanet jane shume te mirembajtura . Cmimi 45 000 leke per cop. Tirane

Tirane, shes Triko dhe shalla te punuar me dore.

Shiten triko, jeleke dhe shalla te bere me dore. Nese doni mund edhe te porosisni modelin dhe ngjyren qe doni. Çmimet variojne nga 1500 – 2500 Leke. Telefononi ne numrin: 068 2405739 Tirane

 
Report this ad