SHITESE SHITESE

Tirane
  • Publish Date: 15-10-18

Kerkohet nje shitese per nje dyqan veshjesh prane tregut te medresese.

Kerkohet nje shitese per nje…

shitet biznes i ngritur shitet biznes i ngritur

Tirane
  • Publish Date: 09-09-16
  • Cmimi: €400,00

Shiten rroba te perdorura gjermane dhe zviceriane te cilesise te pare me nje cmim te arsyeshem per arsye emigrimi te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit 0685227366

Shiten rroba te perdorura…

9 Fustane nuserie vello okazion 9 Fustane nuserie vello…

Tirane
  • Publish Date: 18-03-16
  • Cmimi: €1,00

shiten 9 fustane nuserie te markave me te famshme Spanjolle si La Sposa , Sain Patrick & Demetrios. fustanet jane shume te mirembajtura . Cmimi 45 000 leke per cop.

shiten 9 fustane nuserie te…

 

Tirane, shes Triko dhe shalla te punuar me dore. Tirane, shes Triko dhe shalla…

Tirane
  • Publish Date: 23-11-15

Shiten triko, jeleke dhe shalla te bere me dore. Nese doni mund edhe te porosisni modelin dhe ngjyren qe doni. Çmimet variojne nga 1500 – 2500 Leke. Telefononi ne numrin: 068 2405739

Shiten triko, jeleke dhe…