ps3 chip ps3 chip

Tirane
  • Publish Date: 01-11-16
  • Cmimi: €190,00

playstation 3 me chip 300 gb slim me te gjithe aksesoret perkates dhe me lojra te instaluara i perdorur vetem ne shtepi jo ne salle dhe i arrdhur nga spanja, lojrat jan gta5, pes13, pes,14 pes,15 blur, assassin creed 3, assassin creed 4, call of duty…

playstation 3 me chip 300 gb…

Tirane   01-11-16 ps3 chip €190,00

LOJRA & BEJM PS3 ME CIP & PATCHE TE NDRYSHME LOJRA & BEJM PS3 ME CIP &…

Tirane
  • Publish Date: 17-03-16
  • Cmimi: €1,00

BEJM CHIP PS3..... Ofrojme lojrat me te fundit per PS3 me chip 10- 15 dit perpara se te dalin me DISC ofrojme lojera per PC formatime PC me te gjitha sistemet PATCH PES 2013 PC superligen shqiptare dhe programime te PS3 per te luajtur online I kemi te…

BEJM CHIP PS3..... Ofrojme…

PS3 SUPER SLIM ME 2 LEVA DHE PES 2014 PS3 SUPER SLIM ME 2 LEVA DHE…

Tirane
  • Publish Date: 19-02-16
  • Cmimi: €145,00

NE GJENDJE PERFEKTE. cmimi 20 000 lek LEVAT JANE NE GJENDJE PERFEKTE, PA SHENJA PERDORIMI ESHTE PA CIP.

NE GJENDJE PERFEKTE. cmimi 20…

 

Shitet Playstation 3 me shumë lojëra. Shitet Playstation 3 me shumë…

Tirane
  • Publish Date: 17-02-16
  • Cmimi: €143,00

Shes një Playstation 3, Phat Edition I bërë Jailbreak (ajo që njihet si chip). Playstation ka dy leva në gjëndje të mirë pune. Ka të instaluara Pro Evolution Soccer 2013, Sniper Elite III, GTA V, dhe Diablo III. Gjithashtu disponoj një arkivë(gjendet në…

Shes një Playstation 3, Phat…

Durres, SHES PLAY STATION 3 11.000 LEK TE REJA Durres, SHES PLAY STATION 3…

Tirane
  • Publish Date: 21-01-16

OKAZION SHES PLAY STATION 3 .PLAY STATION MUND TE RREGULLOHET LEHT BRENDA NE CMIM ESHTE DHE JOISTIK (DOREZA E RE FARE).CMIMI 11.000 LEK TE REJA. .DO MBETENI TE KENAQUR .NXITONI,RAST I VECANT. PER KONTAKTIM NE NUMRAT 0696599893 Cel. : 0696599893

OKAZION SHES PLAY STATION 3…