Qendisje me dore Qendisje me dore

Tirane
 • Publish Date: 26-06-18
 • Cmimi: €100,00

Punim i qendisur me dore (perfshihet dhe korniza ne cmim) (83x66)

Punim i qendisur me dore…

Tirane   26-06-18 Qendisje me dore €100,00

Punim me dore Punim me dore

Tirane
 • Publish Date: 26-06-18
 • Cmimi: €250,00

Punim i qendisur me dore (perfshihet dhe korniza ne cmim) (120x66)

Punim i qendisur me dore…

Tirane   26-06-18 Punim me dore €250,00

Individueel leningaanbod Individueel leningaanbod

Tirane
 • Publish Date: 31-08-17

We begroeten u, misschien bent u in financiële problemen en u heeft een lening of investering nodig voor een project dat u voortdurend bent Afgewezen door banken Neem contact met ons op om meer te weten te komen over de voorwaarden van de lening Tweede…

We begroeten u, misschien bent…

 

France, ofrohet 2 Bileta per ndeshjen Shqiperi vs Rumani 19/06/2016 France, ofrohet 2 Bileta per…

Tirane
 • Publish Date: 06-06-16

Pershendetje, Shes 2 bileta per ndeshjen Shqiperi vs Rumani qe zhvillohet ne Lyon te Frances ne daten 19/06/2016 21:00. Cmimi I biletave eshte 55 euro te dyja (nen kosto) Faleminderit Cel. : 0672006667

Pershendetje, Shes 2 bileta…

Tirane, shes pikture 320 Euro Tirane, shes pikture 320 Euro

Tirane
 • Publish Date: 03-12-15

Shes pikture vaj ne kanavace. Pamje nga qendra e Tiranes (Pallati i Kultures). Pikture e vitit 2001, e piktorit Siro Muhedini. Permasat me kornize 93 me 82 cm. Cmimi 320 euro. cel 0682077690

Shes pikture vaj ne kanavace.…

Tirane, shes pikture 230 Euro Tirane, shes pikture 230 Euro

Tirane
 • Publish Date: 03-12-15

Shes pikture ne vaj. Mauzoleumi i Skenderbeut ne Lezhe. Veper e piktorit K. Nini. Pikture e viteve 80. Permasat me kornize 80 me 55. Cmimi 230 Euro. Cel. : 0682077690

Shes pikture ne vaj.…

 

Tirane, shes Liber 1.200 Leke Tirane, shes Liber 1.200 Leke

Tirane
 • Publish Date: 01-12-15

Shes librin bazat e marketingunt.Libri eshte pothuajse I paperdorur. Cel. : 0699379396

Shes librin bazat e…

pikture pikture

Tirane
 • Publish Date: 30-11-15
 • Cmimi: €20,00

pikture me ngjura vaji .me shumllojshmeri ngjyrash . permasa jane 30x10 kush eshte i interesuar te na kontaktoj ne numrin e telefonit te vene me poshte; 0693305255

pikture me ngjura vaji .me…

Tirane   30-11-15 pikture €20,00

Tiranë, shes Libra - Fjalorë 50 Euro secili Tiranë, shes Libra - Fjalorë…

Tirane
 • Publish Date: 24-11-15

Shes 2 Fjalorë (të rinj për nga mirëmbajtja, pasi nuk janë përdorur se kam 2 palë) të autorit, prof. Niko Gjini: Greqisht - Shqip i vitit 1993 dhe Shqip - Greqisht i vitit 1998. Të dy fjalorët janë botuar në Janinë (Greqi) dhe kushtojnë 50 Euro secili. Të…

Shes 2 Fjalorë (të rinj për…

 

Tirane, shes pikture 230 Euro Tirane, shes pikture 230 Euro

Tirane
 • Publish Date: 20-11-15
 • Cmimi: €230,00

Shes pikture ne vaj. Mauzoleumi i Skenderbeut ne Lezhe. Veper e piktorit K. Nini. Pikture e viteve 80. Permasat me kornize 70 me 55. Cmimi 230 Euro. Cel. : 0682077690

Shes pikture ne vaj.…