Bulls 27.5 Bulls 27.5

Rajoni i Gjilanit
 • Publish Date: 24-02-16
 • Cmimi: €500,00

Bicikleta Bulls 27.5 gati se e re Bicikleta gjendet në Kosov-Gjilan Viber : +377 45 685 042

Bicikleta Bulls 27.5 gati se e…

Tirane, shes pikture 320 Euro Tirane, shes pikture 320 Euro

Tirane
 • Publish Date: 03-12-15

Shes pikture vaj ne kanavace. Pamje nga qendra e Tiranes (Pallati i Kultures). Pikture e vitit 2001, e piktorit Siro Muhedini. Permasat me kornize 93 me 82 cm. Cmimi 320 euro. cel 0682077690

Shes pikture vaj ne kanavace.…

Tirane, shes pikture 230 Euro Tirane, shes pikture 230 Euro

Tirane
 • Publish Date: 03-12-15

Shes pikture ne vaj. Mauzoleumi i Skenderbeut ne Lezhe. Veper e piktorit K. Nini. Pikture e viteve 80. Permasat me kornize 80 me 55. Cmimi 230 Euro. Cel. : 0682077690

Shes pikture ne vaj.…

 

Tirane, shes Liber 1.200 Leke Tirane, shes Liber 1.200 Leke

Tirane
 • Publish Date: 01-12-15

Shes librin bazat e marketingunt.Libri eshte pothuajse I paperdorur. Cel. : 0699379396

Shes librin bazat e…

pikture pikture

Tirane
 • Publish Date: 30-11-15
 • Cmimi: €20,00

pikture me ngjura vaji .me shumllojshmeri ngjyrash . permasa jane 30x10 kush eshte i interesuar te na kontaktoj ne numrin e telefonit te vene me poshte; 0693305255

pikture me ngjura vaji .me…

Tirane   30-11-15 pikture €20,00

Tiranë, shes Libra - Fjalorë 50 Euro secili Tiranë, shes Libra - Fjalorë…

Tirane
 • Publish Date: 24-11-15

Shes 2 Fjalorë (të rinj për nga mirëmbajtja, pasi nuk janë përdorur se kam 2 palë) të autorit, prof. Niko Gjini: Greqisht - Shqip i vitit 1993 dhe Shqip - Greqisht i vitit 1998. Të dy fjalorët janë botuar në Janinë (Greqi) dhe kushtojnë 50 Euro secili. Të…

Shes 2 Fjalorë (të rinj për…

 

Tirane, shes pikture 230 Euro Tirane, shes pikture 230 Euro

Tirane
 • Publish Date: 20-11-15
 • Cmimi: €230,00

Shes pikture ne vaj. Mauzoleumi i Skenderbeut ne Lezhe. Veper e piktorit K. Nini. Pikture e viteve 80. Permasat me kornize 70 me 55. Cmimi 230 Euro. Cel. : 0682077690

Shes pikture ne vaj.…

Tirane, shes pikture 320 Euro Tirane, shes pikture 320 Euro

Tirane
 • Publish Date: 20-11-15
 • Cmimi: €320,00

Shes pikture vaj ne kanavace. Pamje nga qendra e Tiranes (Pallati i Kultures). Pikture e vitit 2001, e piktorit Siro Muhedini. Permasat me kornize 93 me 82 cm. Cmimi 320 euro. cel 0682077690

Shes pikture vaj ne kanavace.…

Tirane, shes Librin Managing Digital Firm 1.700 Leke Tirane, shes Librin Managing…

Tirane
 • Publish Date: 20-11-15

Kam per shitje librin "Managing Digital Firm" per vleren 1700 lekeve. Cel. : 066 21 67 096

Kam per shitje librin…

 

Tirane, Liber ne Shitje - Cmimi 1000 Leke Tirane, Liber ne Shitje -…

Tirane
 • Publish Date: 20-11-15

Nje liber shume i vlersuar nga mjek , spesjalist te fushes qe do ju ndimoje te ktheheni ne peshen tuaj ideale ! Cel. : 0685632272

Nje liber shume i vlersuar nga…