Tirane, shes peme e vitit te ri e kompletuar sic eshte ne foto 12.000 Leke Tirane, shes peme e vitit te…

Tirane
 • Publish Date: 19-11-15

shes pemen e vitit te ri me gjith aksesoret sic eshte ne foto e kompletuar.eshte e larte 2.2 metra edhe e dendur. me bazament praktik e cmontueshme ne 4 pjese plus bazamentin. 0692133504 Tel. : 0692133504

shes pemen e vitit te ri me…

Tirane, shes pajisje Set Blu-Ray Movie 9 COPE 60 Euro Tirane, shes pajisje Set…

Tirane
 • Publish Date: 20-11-15
 • Cmimi: €60,00

Per ate qe pelqejne filmat me kualitet blu-ray shes 9 filma.Ne amblazh dhe ne qese pa hapur . Cel. : 0662151094

Per ate qe pelqejne filmat me…

Tirane, shes Liber 1.200 Leke Tirane, shes Liber 1.200 Leke

Tirane
 • Publish Date: 20-11-15

Shes librin bazat e marketingunt.Libri eshte pothuajse I paperdorur. Cel. : 0699379396

Shes librin bazat e…

 

Tirane, shes Shes fjalor I Kimise 1.000 Leke Tirane, shes Shes fjalor I…

Tirane
 • Publish Date: 20-11-15

Cel. : 0696337086 / 0697256638

Cel. : 0696337086 / 0697256638

Tirane, shes Shes filma dhe lojra te ndrryshme Leke Tirane, shes Shes filma dhe…

Tirane
 • Publish Date: 20-11-15

Shes 680 filma me cilsi audio dhe video maksimale pasi mendohej te hapej nje videoteke ne Tirane. Filmat jane te kategorive te ndrryshme me dvd cilsore disa gjuheshe dhe audio te gjitha me titra shqip. Jane dhe 400 filma me cilsi blu ray 8 deri ne 30 GB…

Shes 680 filma me cilsi audio…

 

Tirane, shes Shes Loje PS3 CALL OF DUTY 3.000 Leke Tirane, shes Shes Loje PS3…

Tirane
 • Publish Date: 20-11-15

Shes Loje per PS3 CALL OF DUTY 3000lek ne gjendje shume te mire Tel. : 0695595229 Cel. : 0695595229

Shes Loje per PS3 CALL OF DUTY…

Tirane, Liber ne Shitje - Cmimi 1000 Leke Tirane, Liber ne Shitje -…

Tirane
 • Publish Date: 20-11-15

Nje liber shume i vlersuar nga mjek , spesjalist te fushes qe do ju ndimoje te ktheheni ne peshen tuaj ideale ! Cel. : 0685632272

Nje liber shume i vlersuar nga…

Tirane, shes Librin Managing Digital Firm 1.700 Leke Tirane, shes Librin Managing…

Tirane
 • Publish Date: 20-11-15

Kam per shitje librin "Managing Digital Firm" per vleren 1700 lekeve. Cel. : 066 21 67 096

Kam per shitje librin…

 

Tirane, shes pikture 320 Euro Tirane, shes pikture 320 Euro

Tirane
 • Publish Date: 20-11-15
 • Cmimi: €320,00

Shes pikture vaj ne kanavace. Pamje nga qendra e Tiranes (Pallati i Kultures). Pikture e vitit 2001, e piktorit Siro Muhedini. Permasat me kornize 93 me 82 cm. Cmimi 320 euro. cel 0682077690

Shes pikture vaj ne kanavace.…